У НАБУ зробили сенсаційну заяву щодо «плівок Онищенка»

450
Очільник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник

Очільник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що оприлюднені в якості нібито компромату на Президента Петра Порошенка аудіозаписи нардепа Олександра Онищенка були зроблені після основних арештів у газовій справі.

«Усі записи були зроблені після того, як його групу затримали. Яка в цих записах політика, я, чесно кажучи, не розумію», – зазначив у коментарі LIGA.net Ситник.

За його словами, провадження за заявами Онищенка у НАБУ є, проте вони так і залишилися голослівними.

«На додаток до заяв він оприлюднив два записи, зроблені вже постфактум. Чесно кажучи, зміст заяв і плівок не збігаються. Він розповідав про одне, а записи дав зовсім про інше. Я впевнений, що це робиться, щоб політизувати справу», – підкреслив очільник НАБУ.

«Проте якщо подивитися на ситуацію об’єктивно, тобто голослівна заява, нічим не підтверджена, і є записи, зроблені після того, як основні арешти в справі по газовій схемі вже були проведені», – пояснив головний антикорупціонер країни.

Нагадаємо, Онищенко втік із України 2016 року.

В Україні проти нього відкрито кримінальне провадження. Генеральна прокуратура підозрює його як організатора корупційної схеми з перепродажу газу і домагається екстрадиції політика в Україні.

У кінці 2016 року нардеп опублікував аудіофайли розмов Онищенка нібито з оточенням президента, заявивши, що допомагав організовувати у Верховній Раді голосування по «потрібним Порошенко законам» і кадрових призначень.

Онищенко заявив, що у нього є компромат на Порошенка, і він нібито передав його США. У ЗМІ Онищенко опублікував записи, як він стверджує, з нардепом Олесем Довгим і Миколою Мартиненком.

Коментарi

Коментарiв