Відчули швидку поразку: розвідка розповіла про масштабні проблеми у терористів «ДНР»

343
Більше сотні бойовиків російсько-терористичних військ написали рапорти на звільнення

Більше сотні бойовиків російсько-терористичних військ написали рапорти на звільнення через зловживання ватажками «службовим становищем».

Про це на офіційній сторінці Facebook повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України у звіті станом на 23 квітня.

«У зв’язку з системними зловживаннями службовим становищем командним складом продовжують траплятися випадки невдоволення умовами проходження служби серед особового складу 1 АК. Більше 100 військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) і 11 окремого механізованого полку (Донецьк) написали рапорти на звільнення», – ідеться у повідомленні.

Крім того, зазначено, що російським окупаційним командуванням здійснюється пошук додаткових ресурсів для комплектування особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО та формування мобілізаційного резерву.

«Для участі у зборах військовозобов’язаних у примусовому порядку залучаються працівники «бюджетних установ ДНР/ЛНР». За відмову від участі у зборах передбачається покарання у вигляді дисциплінарного стягнення або звільнення. Під час зборів серед зазначеної категорії осіб проводиться активна агітаційна робота щодо подальшої підготовки за конкретними військовими спеціальностями на території Росії», – повідомили в українській розвідці.

Коментарi

Коментарiв