Тука про підрив машини ОБСЄ: Сподіваюсь, це не призведе до згортання місії

242
Бойовики підірвали автомобіль ОБСЄ на Донбасі

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука підкреслив, що протягом останнього часу терористи суттєво збільшили тиск на спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі

Про це Тука пише у своєму Facebook, коментуючи підрив авто представників СММ ОБСЄ на Донбасі.

«Важко в цій груді металу розпізнати броньований Toyota Land Cruiser, якими пересуваються співробітники місії. Звісно ж, ватажки ОРДЛО будуть розповідати про «українських диверсантів» і про «підступну київську хунту». Що ще їм залишається робити?», – підкреслив посадовець.

Також він нагадав, що протягом останнього періоду (після скорочення кількості «нейтральних» росіян у складі місії) напруженість в ОРДЛО навколо СММ ОБСЄ постійно зростала: відмови у допуску на об’єкти, обстріли спостережних дронів, провокативні погрози співробітникам та обстріли зі стрілецької зброї.

«Усе це відбувалося неодноразово. Про це неодноразово доповідали і самі спостерігачі в офіційних звітах! І ось, нажаль, смерть…», – зауважив заступник міністра.

На його думку, підрив стався внаслідок того, що автомобіль наскочив на протитанкову міну ТМ-62.

«Сподіваюсь, ця трагедія не призведе до згортання діяльності СММ ОБСЄ», – підсумував Тука.

Нагадаємо, 23 квітня один зі спостерігачів ОБСЄ загинув, і ще один зазнав поранень внаслідок підриву авто місії неподалік від села Пришиб на окупованій частині Луганщини. Згодом стало відомо, що госпіталізували ще одного спостерігача.

Коментарi

Коментарiв