Чечня захопить РФ – Путіну прогнозують сумний підсумок президентства

400
Журналістка спрогнозувала, що підсумком режиму Путіна стане захоплення Росії Чечнею

Російський президент Владімір Путін увійде в історію, як людина за якої Росія була завойована Чечнею. Таку думку висловила журналістка Юлія Латиніна на Эхо Москвы.  

«Це досягнення Путіна, що чеченці мають право здійснювати насильство, правом вбивати в Росії. І це ж стосується не тільки Нємцова, це ж стосується не тільки погроз на адресу «Новой газеты». Це стосується гігантської кількості бізнесів. Це стосується звичайних людей, наприклад, автомобілістів», – підкреслила публіцистка.

Для прикладу вона розповіла про свого приятеля, який потрапив в ДТП, коли автомобілі чеченців, грубо порушуючи ПДР, розвернулися прямо поперек двох суцільних смуг через Кутузовський проспект.

«Із машини вилазять прекрасні люди і кажуть йому: «Ну, ти куди дивився? Ти чого нас не пускаєш? Ти не бачиш, ми на весілля їдемо». Так? Через дві суцільні, поперек Кутузовського. І ні тіні сумніву у власній правоті», – наголошує Латиніна.

На її переконання,  ця національна ганьба просякла усі верстви суспільства, а Путін, можливо, увійде в історію як людина, за якої Росія була завойована Чечнею.

«І коли-небудь це скінчиться. І закінчиться це дуже важко, тому що потрібна політична воля для вирішення такої проблеми. Очевидно, що Путіна влаштовує існуюча ситуація», – підсумувала фахівець.

Коментарi

Коментарiв