Політолог: НАБУ вловлює суть сьогоднішньої політики – зняття Гройсмана

347
Через Гройсмана у владі почалися справжні політичні ігри

Початок кримінального переслідування Миколи Мартиненка вигідний Адміністрації Президента, оскільки це створює додатковий тиск на союзників по коаліції – партію «Народний фрону». Таку думку висловив політичний експерт Віктор Небоженко.

«Зовні виглядає, що справа Мартиненка нагадує правосуддя над справжніми корупціонерами, але всередині – це політична боротьба. Завтра НАБУ може заарештувати Мартиненка по іншій справі», – запевнив Небоженко.

За його словами, Національне антикорупційне бюро України грає свою гру і висмикує впливових людей з різних груп впливу.

«НАБУ чудово вловлює суть сьогоднішньої політики – зняття Гройсмана та призначення нового прем’єра. Вони грають у свою гру. Сьогодні їм вигідно підіграти Адміністрації Порошенка, яка хоче дістатися посади голови МВС, без якої переобрання президента на другий термін залишається під питанням. Усе інше – другорядне», – підкреслив у коментарі 24 політолог.

Крім того, він зауважив, що зближення Гройсмана і «Народного фронту» заважає виборчій кампанії президента, оскільки Прем’єр відмовляється брати на себе негатив. Саме тому, стверджує фахівець, у Порошенка вирішили натиснути на «Народний фронт», аби вони залишили очільника уряду без підтримки.

Коментарi

Коментарiв