Ігор Овчар: Скільки влада заплатила ЛГБТ-руху за «свято боротьби геїв за свої права?»

325

Що це за анонсоване тижневе «свято боротьби геїв за свої права»? Меншина прагне довести решті українцям, що вони зазнають утисків від #########, чи навпаки? Чи то дійство має відбутись з метою переконати всіх решта українців, що геї тощо – якісь особливі? І тому потребують особливого відношення? Та невже?

То яка ж справжня мета цих тижневих акцій? Довести до точки кипіння частину і так вкрай роздратованої української громади? Розпочати тижневі бійки? В столиці? В час війни з зовнішнім окупантом? Та при ознаках ще й внутрішньої окупації?

Минулого року був один Марш, а тепер – тиждень масових гулянь? Навіщо це невеличкій купці людей з «оригінальною сексуальною орієнтацією»? Просто таке собі самолюбування? Чи це – щось інше?

Я певен, що так.

Чи хтось має ще сумнів, що ця акція – владний проект? Така собі спроба правлячого режиму штучно підставити нації ляльку для биття, тобто суб’єкт/об’єкт на якому можна вимістити злість, щоб владці не отримали по своїх вгодованих пиках? Заодно перевірити на генеральній репетиції чи вже завершена підготовка Нацгвардії для оборони влади від громади?

Отже у мене лише два питання: Скільки копійок заплатили очільникам українського ЛГБТ-руху за цю провокацію? І варто воно того?

Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв