ТБ-пропаганда Кремля ослабне за рахунок YouTube-телебачення – журналіст

430
Журналіст Матвій Ганапольський спрогнозував провал пропаганди Путіна

У Росії незабаром може знизитися вплив пропаганди державного телебачення на громадську думку в РФ.

Такий прогноз в ефірі Эхо Москвы зробив журналіст Матвій Ганапольський.

«У Росії телебачення складається більш ніж із 400 каналів власного виробництва. Тобто російського. Та тільки хто їх дивиться? Дивляться переважно «зомбоящик» – державний зомбоящик, де день і ніч полірують мізки, плюючи слиною і виносячи прямо в студію відро з написом «лайно» – вже і до того дійшли. І жарти, що державне телебачення показало, як воно називається і з чого складається, у цьому разі цілком доречні», – підкреслив журналіст.

«На цьому тлі кремлівського телебезумства відбулася подія, яку важко переоцінити: Навальний сидів у YouTube-годину, а також відповідав на запитання, розповідав про свої ідеї і як він уявляє собі Росію. Я не знаю, чи набере ця година у YouTube стільки ж, скільки його фільм про Дімона, але вважаю цю подію для цього тижня найважливішою. Тепер фактично у Навального своє телебачення, з яким Кремль нічого не може зробити, навіть якщо вистрибне з штанів. Раз на тиждень, без всіляких перешкод, Навальний буде мочити владу. І гарантую вам, що через півроку аудиторія його каналу буде порівняна з аудиторією всього смердючого держзомбоящіка», – зазначив фахівець.

Щоправда, він визнав, що з YouTube буде складно впоратися літнім людям.

«Звичайно, пенсіонери-запутінці його дивитися не будуть. Але не тому, що не хочуть. Просто поки не вміють користуватися комп’ютером. І, проте, не сумніваюся, що і вони освоять – мій батько ж слухав «голоси» через глушилки, так і тут буде, – онучок покаже, як правду слухати. Але головною аудиторією каналу Навального буде та сама школота і всі, кому до 50. Це буде його електорат, який просто не дивиться зомбоящик і не хоче бути зомбі», – переконаний Ганапольський.

«Звичайно, влада зробить все, що може. Але вона не може фактично нічого, крім як заарештувати Навального. Знову заарештувати, що додасть йому ще більшої популярності. Крім того, за його місце ведучого сяде, наприклад, Волков, або хтось ще. А є ще їхній канал «Кактус», хоча, можливо, це одне і те ж. Загалом є місце на YouTube, яке пов’язане з ім’ям Навального, де вільне слово присутнє кожен день вранці, ну й у вигляді якихось окремих роликів, фільмів і його виступів», – наголосив журналіст.

Також він підкреслив, що із рук Кремля вибили його «головний і останній козир».

«Відчайдушна паршива пропаганда, якою дурять людей – козир битий. Звичайно, Навального легко можна було б знищити, зробивши в країні реформи і зробивши життя людським, але на це влада не здатна. Тому всілякі Кургіняни, Проханови та інша телевізійна нечисть повинні пам’ятати: вони бризкають слиною останні місяці», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв