Журналіст оприлюднив докази зв’язків Савченко з партіями Медведчука та Януковича

404
Журналіст опублікував цікаві деталі з біографії Савченко

Народна депутатка України Надія Савченко брала участь в заходах організацій, які мали тісні зв’язки з на той час партією Віктора Медведчука СДПУ(о) і «Партією регіонів». Про це повідомив український журналіст Денис Казанський у своєму Facebook.

«Сьогодні прислали цікавий запис 2006 року. Це передача на харківському ТБ за участю Надії Савченко. Мабуть, це перша її поява в телевізорі. 12 років тому Савченко брала участь у військово-патріотичних іграх, які були організовані в Харкові львівською організацією СВІМ (Система воєнізованіх ігор молоді). У сюжеті йдеться, що СВІМ – це такий аналог скаутської організації», – підкреслив Казанський.

Він зауважив, що СВІМ нагадує типову ультраправу організацію.

«Їх емблема – трипроменева свастика. Активісти салютують «від серця до сонця». Словом, це ті, кого в російських ЗМІ прийнято називати «українськими фашистами» і «бандерівцями». Але що ця організація робить в Харкові і чому про неї дають позитивний сюжет на місцевому ТБ 2006 року, якраз коли «Партія регіонів» активно боролася з «бандерівцями»?», – наголосив журналіст.

За його словами, СВІМ – не просто організація. Її засновником є на той час заступник ще голови Харкова Михайла Добкіна – Ігор Шурма. Він ветеран партії Медведчука СДПУ(о). Нині Шурма – народний депутат вже від «Опозиційного блоку». Із 2006 по 2014 роки він працював заступником Добкіна на різних посадах. 2014=го пройшов у Верховну Раду за списком.

«Таким чином виходить цікава історія. Партія Медведчука і депутат від Опоблоку створюють у Львівській області українську націоналістичну організацію, яка регулярно влаштовує тренінги та вишколи для молоді. Одночасно ці ж політики кричать про загрозу українського фашизму і «кривавих бандерівців». При цьому в їх організації світиться Надія Савченко», – зазначив Казанський.

Крім того, він додав, що лідер «націоналістічєского» СВІМа в Харкові Віталій Завгородній одночасно був членом «Українського вибору», а 2014 року став активістом «Антимайдану» і вболівав за «русскій мір». Нещодавно він хотів організувати в Харкові чергові військово-патріотичні ігри, проте вже від іншої організації.

Коментарi

Коментарiв