Лукашенко запевнив, що ніхто не втягне Білорусь у війну проти України

371
Лукашенко пообіцяв Порошенку, що Білорусь не нападе на Україну

Президент України Петро Порошенко заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив його в тому, що ніхто не зможе втягнути Білорусь у війну проти України.

Таку заяву Порошенко зробив під час вшанування пам’яті загиблих внаслідок трагедії на ЧАЕС в Чорнобилі.

«Для нас надзвичайно важливо, що українсько-білоруський кордон був, є і завжди буде кордоном дружби, кордоном добросусідства, надійного партнерства, кордоном світу. І ніхто і ніколи Україну і Білорусь не посварить», – підкреслив український Президент.

«Я наголошую, отримав тверде запевнення від президента Білорусі. Ніхто ніколи не зможе втягнути Білорусь у війну проти України. Цього не допустить миролюбний народ Білорусі та досвідчений високоповажний президент Лукашенко Олександр Григорович», – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, в 31-у річницю аварії на ЧАЕС президенти України та Білорусі двох країн прибули в Чорнобиль, щоб вшанувати пам’ять загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль для України – це майже 10 відсотків території, яка зазнала прямого радіаційного ураження. Це понад три мільйони постраждалих. Майже п'ятсот тисяч з них – діти. Це – тисячі й тисячі людей з сотень сіл, селищ та міст, які покинули рідні домівки. Це – тисячі випадків спричинених радіацією онкологічних захворювань і смертей…Це незагоєні рани, з якими ми як народ живемо.Ми, а з нами і все людство, маємо зробити так, щоб подібні катастрофи ніколи і ніде не повторювались.

Опубліковано Петром Порошенком 26 квітня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв