Путін готує Україні «сюрприз» на травневі свята – військовий експерт

3298
Військовий експерт, аналітик Олексій Арестович

Російський президент Владімір Путін робить ставку на «розгойдування» України зсередини. Для своїх цілей він спробує використовувати річницю трагедії в одеському Будинку профспілок і День перемоги, що наближаються. Таку думку висловив військовий експерт, публіцист Олексій Арестович, коментуючи інформацію розвідки про підготовку антиукраїнських провокацій в Одеській області.

«9 травня було одним із патріотичних свят, яке було головним системоутворюючим міфом Радянського Союзу і сучасної Росії. 2 травня в Одесі – тут усе зрозуміло – це хвора дата, «одеська хатинь» і все таке… Тому в Одесі на травневі свята, безумовно, будуть рухи»,  – підкреслив у коментарі для видання Апостроф фахівець.

На його думку, слід «гарантовано» очікувати провокацій і спроб розхитати ситуацію в Харкові і в зоні АТО.

«У Кремлі ставлять на внутрішню розкачку ситуації в Україні, тому що на фронті ми вже сильніші, навіть за чисельним складом. Про особливі подвиги, як, наприклад, взяття бойовиками Маріуполя, не ітиметься. Вони розуміють, що цього не зможуть зробити, будуть величезні втрати. Це швидше за все, демонстрація того, що нічого ще не скінчилося, що в Україні ще повно проросійських сил, російські прапори, демонстрація спроби «повернути до складу Росії» Одесу, Харків і Запоріжжя, або, принаймні, спосіб показати, що в Україні є маса російських людей, яких можна по-всякому «захищати», – переконаний Арестович.

Коментарi

Коментарiв