Українська делегація почала грати першим номером у ПАРЄ – політолог

274
Українська делегація почала грати першим номером в ПАРЄ, чого від неї не очікували

Українська делегація в ПАРЄ продемонструвала власну активну позицію, вимагаючи відставки президента Асамблеї Педро Аґрамунта, який відвідав Сирію разом із депутатами Держдуми РФ. Фактично українська делегація почала грати першим номером, чого від неї навряд чи очікували. Таку думку висловив директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

«Не треба забувати, що в ПАРЄ є таке поняття, як політична довіра. І для Аґрамунта, якщо він хоче залишитися президентом ПАРЄ, потрібно буде зробити достатньо багато, щоб зберегти за собою посаду. Йому доведеться відмовитися від публічної підтримки РФ. І це навіть важливіше за його відставку», – запевнив у коментарі 24 політолог.

Він також зауважив, що ні для кого не є секретом достатньо великий російський вплив у європейському політичному середовищі.

Саме тому, стверджує Магда, є застереження, чи на місце Аґрамунта не прийде інший політик зі схожими поглядами і не буде так само просувати російські інтереси.

«Україна має продемонструвати всій Європі, що контактувати з Росією і режимом Башара Асада – моветон, і так не повинен діяти жоден європейський політик. Після такого скандалу навряд чи найближчим часом російська делегація зможе повернутися в ПАРЄ», – резюмував фахівець.

Коментарi

Коментарiв