Історик: Мінські домовленості – це пастка для ідіотів

459
За словами експерт, Мінські домовленості - справжня пастка, оскільки їх складали в РФ

У нинішній ситуації не можна примушувати Україну дотримуватися Мінських домовленостей, які Росія тлумачить так, як хоче. Про це заявив американський історик, публіцист, автор книги «ФСБ підриває Росію» Юрій Фельштинський.

«Мінські угоди – пастка для ідіотів. Вони складалися у Росії, вони підписувалися у важкий для України період, коли не було ясно, чи має намір Москва починати повномасштабну війну; коли десятки тисяч російських військ були зосереджені на кордоні; коли на Україну тиснули і Німеччина з Францією, і США», – підкреслив фахівець.

«Звичайно, Мінські домовленості для Європи стали другими «Мюнхенськими угодами» (1938 року) і класичним умиротворенням агресора. Проте Мінські угоди пригальмували велику війну, і з точки зору Заходу, а може бути навіть і з точки зору України, свою функцію у той момент виконали», – зауважив в інтерв’ю Оборевателю Фельштинський.

Крім того, він наголосив, що для Кремля Мінські домовленості – це привід для постійного кровопускання України і в політичному сенсі, і в фізичному.

«Потрібно бути дуже непорядною людиною, щоб у нинішніх умовах наполягати на дотриманні Мінських домовленостей, прекрасно знаючи, що Росія їх тлумачить так, як хоче, що ці угоди не згадують про окупацію Криму, і що РФ за цими домовленостями взагалі не є воюючою стороною, хоча саме вона воює в Україні під прапором «сепаратистів», – резюмував історик.

Коментарi

Коментарiв