Росія вторглася в Україну з майже порожнім «гумконвоєм»

324
Російський «гуманітарний» конвой із порушенням міжнародного і українського законодавства в'їхав на територію України

Укотре російський «гуманітарний» конвой із порушенням міжнародного і українського законодавства в’їхав на територію України через неконтрольовані ділянки україно-російського кордону.

Про це у коментарі Українській правді повідомив Помічник очільника Державної прикордонної служби України, прес-секретар Олег Слободян.

«Зранку російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового 64-го так званого «гуманітарного конвою». Загалом з 6:20 до 7:40 через російські пункти  Донецьк та Матвіїв курган прослідували 2 колони у складі 41 автомобіля», – зазначив представник ДПСУ.

Також він підкреслив, що Російська Федерація порушила усі міжнародні норми, Червоний хрест не міг брати участі в огляді вантажу, українська міжвідомча група здійснила лише візуальне спостереження за вантажем без виконання контрольних функцій.

«У результаті спостереження у більшості вантажівок нібито дитяче харчування, один автомобіль нібито містив медикаменти», – підкреслив Слободян.

Крім того, він зауважив, що автомобіль із медикаментами був заповнений лише на 10%.

«Ще одна особливість цього конвою – кількість автомобілів не відповідала заявленій у попередній ноті РФ», – резюмував прес-секретар Держприкордонслужби.

Раніше сайти бойовиків ОРДЛО повідомляли, що росіяни везуть їм 262 тони вантажів, однак російський МНС анонсував, нібито везе 400 тон вантажу.

Коментарi

Коментарiв