Київоблрада вимагає розслідувати крадіжку картин Марії Примаченко

831
Поліція досі не знайшла близько 100 картин Марії Примаченко, кожна з яких коштує близько 5 тисяч доларів

Київська обласна рада підтримала депутатський запит «свободівця» до прокурора Київської області та начальника Головного управління Нацполіції з вимогою належно розслідувати крадіжку картин геніальної української художниці Марії Приймаченко. Про це у повідомив у своєму Facebook керівник фракції «Свобода» в обласній раді, нардеп VII скликання Ігор Сабій.

«Ще 2006 року з будинку, де мешкають нащадки художниці, грабіжники викрали 180 картин. Хоча у серпні 2006 року були виявлені та повернуті 77 викрадених картин, близько 100 найцінніших творів досі не знайдено, а протягом 2010-2016 року взагалі не проводилося жодних слідчих дій», – підкреслив Сабій.

Довідка: 2006 року з родинного музею української селянки-художниці Марії Примаченко грабіжники викрали більше сотні картин, кожна з яких коштує близько 5-6 тисяч доларів.  Грабіжники вдерлися до хати на Київщині, де мешкають нащадки покійної художниці, зв’язали та побили подружжя літнього віку.

Того ж року співробітники обласної міліції затримали трьох підозрюваних у викраденні картин, а також вилучили 77 полотен. Щоправда, пізніше жодних зрушень у розслідуванні цієї справи так і не було.

824 total views, 1 views today

Коментарi

Коментарiв