Київська облрада вимагає від Парубія оприлюднити склад фейкової коаліції

1023
Парубій боїться вратити своє крісло у Верховній Раді

Київська обласна рада 52 голосами підтримала текст звернення до спікера Верховної Ради Андрія Парубія, ініційованого фракцією ВО «Свобода», з вимогою оприлюднити нарешті поіменний список владної коаліції.

Коментуючи у своєму Facebook голосування за «свободівську» ініціативу, керівник фракції націоналістів у Київській облраді Ігор Сабій зазначив: «Фактичне існування коаліції вже давно викликає сумнів в українського суспільства. Згідно з Конституцією, якщо коаліція не має мінімально необхідних 226 депутатів, Президент отримує право оголосити дочасні парламентські вибори».

Депутат також підкреслив, що дії Андрія Парубія свідчать про страх перед достроковими виборами через можливість втрати крісла спікера парламенту.

«Очевидно, якщо Голова ВРУ приховує фактичний склад коаліції, напевно, немає що оголошувати. Дуже боїться дочасних виборів, бо точно втратить посаду! Українці мають знати поіменно всіх «героїв», яким вони завдячують за злидні та спроби знищити Українську державу!» – резюмував керівник фракції у Київській облраді.

1,024 total views, 1 views today

Коментарi

Коментарiв