Чому регіонали досі беруть участь у політичному процесі України? – волонтер зробив різку заяву

392
Волонтер зауважив, що колишні члени Партії регіонів фактично і досі впливають на долю України

Росія не відмовилася від своїх планів щодо знищенню України і продовжує активно діяти для досягнення цієї своєї мети, тому українська влада має максимально жорстко протидіяти всім антиукраїнським силам на своїй території. Таку думку висловив відомий волонтер Мирослав Гай.

«Не для того, РФ будує бази на кордоні з Україною, заливає ОРДЛО бетоном, проводить комунікації, завозить Іскандери у Крим, заводить тисячі найманців і проводить мобілізацію, що б від нас відстати. Ну не відстануть вони. Значить ми повинні від них відбитися», – підкреслив у своєму Facebook активіст.

На його переконання, саме тому всі, хто пропонують переговори з РФ, повинні нести політичну і адміністративну відповідальність, повинні бути засуджені суспільством, будь-які заклики до відношенню з ворогом мають бути освистані, а за заклики до відокремлення, автономії, а тим більше приєднання до РФ має наступати реальна кримінальна стаття.

«Намети Партії регіонів і будь-яких інших проросійських сил мають бути зметені, а самі подібні структури заборонені. Церква Московського патріархату в Україні має бути ліквідована за спонсорування тероризму. Дії влади щодо будь-яких зазіхань на територіальну цілісність країни повинні бути максимально жорсткими», – наголосив Гай.

Із іншого боку, вважає він , Україна повинна максимально розвивати військову співпрацю з країнами Заходу – до розміщення в Україні західного військового контингенту на постійній основі.

«Питання, чого очікуємо ми і чому регіонали ще беруть участь у політичному процесі країни?», – підсумував волонтер.

Коментарi

Коментарiв