Вибухи в Балаклеї: журналіст заявив про несподівану знахідку у справі

743
Слідчий експеримент у рамках розслідування спалаху на у Балаклеї не підтвердив версію про скоєння диверсії за допомогою безпілотника

Проведений 26 квітня слідчий експеримент у рамках розслідування спалаху на найбільшому в Україні складі боєприпасів у Балаклеї Харківської області не підтвердив версію про скоєння диверсії за допомогою безпілотника. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов, посилаючись на власні джерела.

За його словами, перевірялася версія «Украероруху» про виявлення повітряної цілі над Балаклією локаторами цивільної служби управління повітряним рухом.

«Жодних літальних апаратів над Балаклією в той день військова система ППО не виявила. Провели перевірку, чи можливо, що якийсь безпілотник дальньої дії бачить «Украерорух», але не бачить радара ППО. Встановлено, що радар ППО повинен був бачити ціль. Таким чином, наразі версія про атаки безпілотника не підтверджується», – підкреслив у своєму Facebook Бутусов.

Він зауважив, що таким чином пріоритетною версією слідства нині є диверсія на території бази.

«Про це свідчить характер вибухів, зафіксований на камерах спостереження і свідчення очевидців. Стався вибух в одному із захищених бункерів, де зберігалися боєприпаси. Бункер знищений дощенту», – пояснив журналіст.

Згідно з його інформацією, під час розслідування на складах було виявлено цінні види боєприпасів, які, як вважали раніше, в Україні відсутні.

«Насправді, їх не бачила примітивна система обліку, а цілий бункер ракет для одного із видів сучасного озброєння раптом раптово «знайшовся», – наголосив Бутусов.

Коментарi

Коментарiв