РФ дуже невчасно для неї втрачає обсяги експорту зброї – ІноЗМІ

377
Експерти зауважили, що Путін опинився у справжньому відчаї

Попри гучні заяви президента РФ Владіміра Путіна, експорт російської зброї стрімко падає і це неабияк засмучує очільника Кремля. Таку думку висловив оглядач Bloomberg Тобін Харшоу, передає Дзеркало тижня.

Як зауважив Харшоу, Путін дуже пишається своєї військовою авантюрою в Сирії і представляє її як важливу частину реклами російської зброї.

«Але попри те, що Путін виголошує горді промови, в них не складно почути нотки відчаю. Після кількох років феноменального зростання експорт російської зброї опинився в стагнації. І сталося це дуже невчасно, коли обвал цін на нафту спустошив економіку Росії на тлі масового нарощення військової потужності», – підкреслив оглядач.

За його словами, причин для обвалу експорту російської зброї є кілька. Зокрема, ідеться про налагодження Індією та Китаєм власного військового виробництва. Також втрата Росією в’єтнамського ринку для збуту після того, як колишній президент США Барак Обама зняв заборону на продаж зброї азіатській країні.

Крім того, як одну з причин обвалу продажів російської зброї, експерт називає низькі ціни на нафту і як наслідок – неспроможність нафтових країн, таких як Алжир, Нігерія і Азербайджан, закуповувати в Росії зброю у колишніх масштабах.

Коментарi

Коментарiв