Український нардеп відмовився керувати ПАРЄ замість «друга Путіна»

387
Український нардеп Георгій Логвинський відмовився керувати ПАРЄ

Народний депутат України, один із віце-президентів Парламентської асамблеї Ради Європи  Георгій Логвинський не має наміру претендувати на посаду виконуючого обов’язки Президента асамблеї у разі відставки чинного Президента Педро Аґрамунта.

Про це Логвинський заявив у ефірі телеканалу 1+1, передають Українські Новини.

«У фінал, грубо кажучи, зайшли 2 особи: пан Аксель Фішер (голова групи Європейської народної партії в ПАРЄ) і я. Але ми вирішили, що в інтересах України буде підтримати президента групи, що нас підтримує, і таким чином, ми змогли б домогтися більше високих результатів. Тому я зняв свою кандидатуру на користь глави політичної групи», – розповів нардеп.

Він зауважив, що обіймати посаду в. о. Президента ПАРЄ мають право 6 віце-президентів асамблеї від групи Європейської народної партії.

За словами парламентаря, Аксель Фішер спочатку відмовився отримати цю посаду у разі відставки Аґрамунта, однак в останній момент погодився.

Нагадаємо,  наприкінці березня до Сирії прибула делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з головою Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аґрамунтом. Попри те, що Аграмунт не був уповноважений асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту.

У зв’язку з цим у ПАРЄ почали офіційно вимагати відставки Аґрамунта. Після гострих дискусій та тиску на нього з боку депутатів ПАРЄ, зокрема, української делегації, Аґрамунт погодився залишити посаду.

Коментарi

Коментарiв