Розкрито схему, за якою російські військові «легально» потрапляли на Донбас

390
Російські військові потрапляли на Донбас через спеціально створений для цього спецпідрозділ

Як виявилось, російські військові потрапляли через спеціально створений для цього спецпідрозділ. Про це розповіла керівник Союзу комітетів солдатських матерів Росії Валентина Мельникова, передає Українська правда.

Право захисниця підкреслила, що війна в Україні – це воєнний злочин, оскільки навіть під час попередніх воєн у солдатів був хоча б якийсь статус, а в цій ситуації вони автоматично стають злочинцями, а не військовими.

Крім того, Мельникова розкрила схему, якою користувалися військкомати, щоби «легально» відправляти солдатів на війну в Україну.

«Раніше були страхові документи. У випадку з війною в Україні, оскільки всі нелегально – «наші товариші» придумали в кінці 2014 року спецпідрозділ, через який проходять документи російських військових на оформлення страховок. Не через військкомати – а через цей спецпідрозділ. І все», – зауважила активістка.

«Той момент, коли воєнкоми знали, хто і де загинув, – теж закрився на початку 2015 року. Тому відомостей немає. Я не вірю жодним сайтам, які публікують якісь фото чи цифри загиблих в Україні росіян. Я уявляю собі, що це просто художній твір», – підсумувала громадський діяч.

Коментарi

Коментарiв