«Реванш старих сил»: журналіст прогнозує контрреволюцію в Україні

514
«Опозиційний блок» хоче домогтися, аби восени цього року відбулися дострокові вибори до ВРУ

«Опозиційний блок» хоче домогтися, аби восени цього року відбулися дострокові вибори до Верховної Ради. Саме тому політсила і проводить збір підписів під своїми вимогами до влади, що є суто пропагандистською кампанією. Таку думку в коментарі виданню Гордон висловив журналіст, президент Центру досліджень соціальних перспектив Донбасу, головний редактор інтернет-видання «ОстроВ» Сергій Гармаш.

«Це суто пропагандистська кампанія. Немає жодної конкретики. Якщо ви хочете припинити війну – запропонуйте, як це зробити: здатися чи перемогти? По-іншому ж війну не припиниш», – переконаний журналіст.

За його прогнозом, у зв’язку з жагою до дострокових парламентських виборів, «Опозиційний блок» намагатиметься використати у своїх інтересах травневі свята, зокрема 9 травня. Фактично, підкреслив Гармаш, це буде початком виборчої кампанії.

На цьому тлі він констатував, що на території Східної України за останні три роки настрої людей практично не змінилися: вони надалі залишаються проросійськими.

«Якщо нинішня влада не змінюватиме систему, а продовжить намагатися лише підминати її під себе, то це все закінчиться контрреволюцією», – наголосив фахівець.

«Люди в тому ж Маріуполі говорять мені, що проросійські настрої низки громадян не змінилися. Вони бачать, що у нас збереглася практично та ж влада, представники якої 2014 року відкрито підтримували сепаратизм. Майже весь правоохоронний блок на сході є проросійським. Як мінімум на рівні районів. Хто там буде протидіяти агресії РФ?», – підкреслив експерт.

Таким чином, спрогнозував він, Україні загрожує повернення старої проросійської влади, і це може відбутися через бездіяльність нинішньої.

«Реванш старих сил можливий не тому, що «Опозиційний блок» докладає якихось зусиль, а тому, що нинішня влада не робить речі, які повинна була. Життя на місцях фактично не змінилося, навіть навпаки погіршилася. Ось і виходить, що у проросійськи налаштованих громадян немає причин змінювати свою позицію», – запевнив журналіст.

«Нинішня влада не усунула жодної передумови Майдану. Небезпека контрреволюції вкрай висока», – підсумував Гармаш.

Коментарi

Коментарiв