Крим знову стане українським після розвалу РФ, – іноземні ЗМІ

192
Іноземні експерти стверджують, що Крим зможе знову стати українським лише після розпаду Російської Федерації, оскільки Кремль надто стурбований ідеєю повернення імперського устрою, тому всіма силами буде боротися за півострів.
Крим знову стане українським після розвалу РФ, – іноземні ЗМІ
Захоплення півострова було помилкою, а референдум у березні 2014 року навряд чи можна назвати чесним, але шляху назад поки немає. Росія окупувала Крим так само, як вона вчинила з Придністров’ям у Молдові, Абхазією і Південною Осетією в Грузії. Надія на повернення цих територій лишається, проте Кремль не дозволить Криму мирно повернутися в Україну. Півострів вийде з-під контролю Москви лише тоді, коли РФ розпадеться, – зазначає аналітик New York Times.
Експерт також підкреслив, що Росія ніколи не визнає факт окупації Кримського півострова, хоча й не у змозі створити для його мешканців нормальні умови життя.
Нещодавно Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує лише цивілізоване повернення анексованого Криму й наголосив на необхідності в цій ситуації враховувати досвід міжнародних інститутів урегулювання конфліктів.

Коментарi

Коментарiв