Порошенко лише «годує» українців воєнним станом, аби зміцнити свою владу – волонтер

642
Оголошення воєнного стану в Україні може зіграти злий жарт із Президентом Петром Порошенком - волонтер

Оголошення воєнного стану в Україні може зіграти злий жарт із Президентом Петром Порошенком. Таку думку висловив волонтер Юрій Касьянов.

Касьянов нагадав, що Порошенко вже не один раз вів розмови про оголошення воєнного стану. Проте, запевнив він, президент робить не через ситуацію на Сході України, а для зміцненням своєї влади. Особливо, у випадку виникнення якоїсь загрози для його влади.

«Під час добровольчого руху були такі думки – це пов’язано з погіршенням економічної ситуації в країні, і спробою мобілізувати електорат в країні: ось у нас війна в країні. військовий стан, це відомий інструмент будь-якого диктатора, будь-якого сатрапа, який використовує військового положення для зміцнення своєї влади, армії», – підкреслив у коментарі InfoResist волонтер.

Він додав, що Порошенко грає у небезпечну гру, адже введення воєнного стану може зіграти з главою держави і злий жарт.

«Будь-яке закручування гайок, які зміцнюють позиції влади можновладців, може привести до ще більшого опору. Закриваються будь-які клапани для випуску пари. Згадаймо Польщу, там теж оголошували військовий стан і на деякий час це могло якось стабілізувати ситуацію», – нагадав громадський діяч.

За його словами, тоді у Польщі введення військового стану консолідувало суспільство на боротьбу з режимом, тому воєнний стан – «це палиця з двома кінцями».

«Перемогти у війні воєнний стан нам не допоможе, з таким підходом до ведення війни до захисту країни, яку демонструє наша влада. Зміцнити позиції влади може тільки короткочасний ефект, через який може бути зворотний напрямок», – підсумував Касьянов.

Коментарi

Коментарiв