Із часом Київ може почати заздрити Донбасу – Скрипка

446
Скрипка переконаний, що з часом Київ може почати заздрити Донбасу

Якщо Донбас повернеться під контроль України, у нього досить швидко хлинуть інвестиції, і тоді навіть Київ буде йому заздрити. Такий прогноз зробив відомий український музикант та громадський діяч Олег Скрипка.

«Сподіваюся, Донбас досить швидко стане українським. І ми отримаємо території, які треба буде відновлювати із чистого аркуша. Пам’ятаю, коли впала Берлінська стіна і відновлювалася східна Німеччина, – це була суцільна забудова», – зауважив Скрипка в інтерв’ю Ліга.нет.

«Подібний процес буде, можливо, відбуватися і на Донбасі, як тільки звільниться територія. Нам, українцям, складно зрозуміти, що західний світ дуже відрізняється від нашого», – підкреслив музикант.

На його переконання, нині Україна живе в дуже специфічному світі.

«У всьому світі дуже багато грошей, а у нас мізерно мало. Як тільки ситуація стане сприятливою, в Україну підуть серйозні інвестиції. Інвесторам цікава ситуація, коли країна починає підніматися і знаходиться в перехідному періоді. У такій країні можна швидко заробляти гроші. І в першу чергу, мені здається, інвестиції підуть на схід. Якщо це станеться, то Донбас буде відновлений, і ми ще будемо в Києві заздрити його динаміці розвитку і прогресу», – підсумував лідер «ВВ».

Коментарi

Коментарiв