Виховали «Франкенштейна»: Лойко вказав на великий прорахунок Путіна

1237
В РФ розповіли про величезну помилку Путіна

Нещодавня хвиля антикорупційних протестів, що прокотилася Росією, показала, що в країні існує молоде і небезпечне «покоління розгніваних». Про це розповів російський письменник Сєргєй Лойко.

«Я не впевнений, що вони дуже розсерджені війною проти України або тим, що «Кримнаш» – їм на це в кращому випадку наплювати. Вони розсерджені тим, що, як сказано в одному популярному радянському фільмі: «Все вже вкрадено до нас». Вони усвідомили, що в цій країні пробитися молодій людині і щось зробити не можна», – підкреслив Лойко.

«Усе вкрадено: робочі місця, гроші, майбутнє – все вкрадено путінським режимом. Це їх і турбує, вони і розсерджені з цього приводу і подивимося, як далі буде розвиватися цей протест», – зазначив в інтерв’ю Обозревателю письменник.

Він також запевнив, що це щось таке, з чим не може впоратися путінський режим.

«Це не далекобійники, яким можна відкрутити причіп і підкупити рублем. Цих купити не можна, Інтернет у них не відключити, телевізор на них не впливає, тому що вони його не дивляться. Це щось таке, з чим путінський режим не може впоратися. Це той самий Франкенштейн, якого вони весь час виховували у вигляді молодої гвардії і решти прокремлівського молодого гі*на. А цей Франкенштейн виявився зовсім не прокремлівським», – підсумував автор.

Коментарi

Коментарiв