Убивства і секти: ЗМІ дізналися про кримінального наставника «Няш-маш»

963

Журналісти оприлюднили подробиці біографії духовного наставника екс-прокурора окупованого Криму, а нині депутата Державної думи РФ Наталії Поклонської. Сюжет опублікував телеканал Дождь.

«Екзорцизм, переховування дівчат від їхніх батьків, відбирання земель, перестрілки, судимість. Все це сторінки з життя – не повірите – духовного наставника Наталії Поклонский отця Сергія», – ідеться у сюжеті.

Як раніше повідомляли ЗМІ, отець Сергій (Микола Романов) має судимість і строк в 13 років, відсидів у ІК-13 в Нижньому Тагілі.

«У нього ще монастир є – «Спорительница хлебов». Його духовне чадо – Наталя Поклонська. Він вінчав її з колишнім працівником генпрокуратури РФ Красильникова Андрієм Геннадійовичем», – розповіла відома в минулому ріелтор Олена Голікова. За її словами, Тимур і майбутній отець Сергій були знайомі ще по тагільській колонії.

За словами Голікової, духівник Поклонскої має інтереси у Криму – зокрема, він через довірених осіб намагався захопити піонерський табір «Піонер» у Євпаторії.

Згідно з інформацією ЗМІ, отець Сергій, у миру – Микола Васильович Романов, 1955 року народження, який проживав в місті Пушкіно Московської області, випускник школи міліції, в середині 80-х отримав дві судимості. У 1985 році Пушкінський міський суд визнав його винним за частиною 2 статті 211 КК РРФСР ( «Порушення правил безпеки руху, що спричинило шкоду здоров’ю, або смерть») і частини 3 статті 89 КК РРФСР («Крадіжка державного або громадського майна»), засудивши до 4 років позбавлення волі. 1986 року той же суд визнав його винним за пунктами «а», «г», «е» статті 102 КК РРФСР («Убивство»), частини 1 статті 144 («Крадіжка») і частини 2 статті 146 («Грабіж»), засудивши до 13 років позбавлення волі (ці дані підтверджуються довідкою головного інформаційно-аналітичного центру МВС Росії, яка є в розпорядженні журналістів).

Коментарi

Коментарiв