На чинну владу Одеси чекає великий іспит 2 травня – Бобровська

420
Бобровська запевнила, що на тлі трагедії 2 травня в Одесі цьогоріч владу чекають серйозні проблеми

Колишня заступниця колишнього керівника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі Соломія Бобровська запевнила, що початок травня стане справжнім випробування для нещодавно призначеної влади регіону.

Таку думку вона висловила у коментарі 24.

«На теперішнього голову Одеської облдержадміністрації Максима Степанова та його команду чекає великий тест на профпридатність у травні», – спрогнозувала Бобровська.

За її словами, минулого року, коли команда Саакашвілі очолювала область, то керівництво регіону чутливо поставилося до ймовірних провокацій.

«Ми викликали в Одесу Нацгвардію і не тільки, провели роз’яснювальну роботу з керівниками навчальних закладів. Дуже відповідально поставилися до усіх можливих небезпек. Усі, хто мав бажання покласти квіти на Куликовому полі чи до пам’ятників, мали змогу це зробити. Чи буде здатна ця влада забезпечити відповідний рівень безпеки – ми з вами незабаром побачимо», – підсумувала чиновниця.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі сталися масові сутички між проукраїнськими футбольними фанатами та одеськими сепаратистами. Внаслідок сутичок в місті та пожежі у Будинку профспілок загинули 48 осіб.

Коментарi

Коментарiв