Мчав до Одеси на травневі свята: російський агент розповів про грандіозні плани Кремля

547
Спецслужби виявили у росіянина друковані матеріали сепаратистського характеру

Служба безпеки України затримала росіянина на прізвисько «Лікоть», який їхав до Одеси з метою організації провокацій до річниці трагічних подій 2 травня.

Затримали агента на пункті міжнародного пропуску «Маяки – Паланка – Удобне».

«Під час огляду оперативники спецслужби виявили у росіянина друковані матеріали сепаратистського характеру, які він намагався приховати від митного і прикордонного контролю», – повідомили в СБУ, передає Обозреватель.

Відтак, відомство заборонило росіянинові в’їзд на територію України терміном на три роки.

«У березні цього року на мене вийшов Андрій Пургін, який дав мені завдання… зібрати масовку на 2 травня на мітинг, реквієм із покладанням квітів на Куликовому полі. За що були обіцяні мені гроші. Потрібно було зібрати від 5 до 10 тисяч осіб… Створив групу ВКонтакте і дав оголошення про пошук персоналу. Обіцяв за 2 години тисячу гривень», – зазначив громадянин РФ.

Він додав, що організовував мітинги і підтримував сепаратистів виключно заради фінансової вигоди.

За інформацією громадської організації «Оберіг», агент встиг засвітитися в безлічі сюжетів російських ЗМІ.

«Знайомтеся – тричі використаний, двічі викинутий агент «Лікоть». Яким тільки агентом «Лікоть» не встиг побувати за свою кар’єру в сюжетах рашаТВ. І бойовиком «ДНР», і агентом СБУ, і затятим націоналістом. Розуміючи, що виділяти ще якусь роль на ТБ на «Ліктя» це вже занадто, І відчуваючи труднощі з агентурою в нашій країні, агент «Лікоть» був направлений в Одесу для виконання деяких завдань», – повідомили в організації.

Коментарi

Коментарiв