Сепаратистський шабаш в Конотопі: мер розповів, чого хотіли домогтися люди Медведчука

406
Мер Конотопа Артем Семеніхін розповів, навіщо люди Медведчука влаштували зібрання в його місті

Люди лідера організації «Український вибір» і кума Путіна Віктора Медведчука готувалися до створення «Сумської народної республіки», проводячи з’їзд у Конотопі. Про це повідомив мер Конотопа, «свободівець» Артем Семеніхін, передає Еспресо.

«Нам відомо з інсайдерських джерел, що насправді це була така собі легка розвідка боєм, у своєму середовищі вони хотіли провести голосування з приводу того, щоб провести в місті Конотоп референдум, на кшталт того, який проходив у Криму, в Донецькій і Луганській областях 2014 року. Фактично це була підготовка до створення «Сумської народної республіки», – заявив Семеніхін.

За його словами, це був фактично той же сценарій, який реалізували в Донецьку і Луганську.

Також він зауважив, що люди Медведчука погрожували активістам заявами «почекайте ще трохи, будуть тут війська».

«Фактично вони готувалися до проведення референдуму, під який потім би вночі – а у нас 60 км до кордону з Москвою – могли заїхати танки російські, які потім російські ЗМІ показали б як подарунок так званому «ополченню», – підкреслив «свободівець».

Відповідно, він закликав міських голів діяти за подібним сценарієм: просто фізично не допускати проведення подібних «шабашів» в Україні.

Мер Конотопа також додав, що члени сепаратистського шабашу в Конотопі були зацікавлені в федералізації.

«Охоронці цих активістів «Українського вибору» мали вогнепальну зброю, були добре підготовлені, а пані Гінзбург, яка колись була начальником державного архіву, за часів правління якої зникло дуже багато документів, зокрема, про перших і других визвольних змагань нашої української нації, мала при собі величезний рюкзак із грошима, і ми бачили, як вона починала роздавати гроші цим людям, які прийшли відвідати цю акцію», – підсумував націоналіст.

Коментарi

Коментарiв