Російський публіцист: Чому Путіна чекає доля Каддафі

670
Російський політолог, публіцист, учений Андрєй Піонтковскій

Президент РФ Владімір Путін не має наміру добровільно відмовлятися від влади, оскільки жоден із його можливих наступників не зможе гарантувати йому недоторканність в постпутінській Росії. Таку думку висловив російський політолог, публіцист Андрєй Піонтковскій.

«Насправді він нікуди йти не збирається – саме через безнадійність ситуації в країні в цілому. Він розуміє, що ніякий до біса «наступник» нічого не зможе гарантувати йому», – запевнив Піонтковскій.

За його словами, наступник Путіна не зможе перешкодити кримінальному переслідуванню колишнього президента і сам може бути усунений від влади.

«Тому в кращому випадку його чекає доля Мілошевича, а в гіршому, те що нагадує загибель нещасного Каддафі. Нікуди Путін не піде добровільно і, якщо вже сумний кінець неминучий, віддасть перевагу віддалити його максимально, залишаючись в Кремлі», – підкреслив політолог, передає Апостроф.

Крім того, він спрогнозував, що Кремль перед президентськими виборами в РФ 2018 року «сконструює драматичні події», щоб консолідувати правлячу еліту навколо чинного президента країни Владіміра Путіна.

На думку фахівця, перед президентськими виборами в РФ відбудуться інсценовані провокації, які змусять політичну верхівку Кремля підтримати кандидатуру Путіна.

«Швидше за все восени будуть сконструйовані якісь драматичні події, які різко повернуть настрої всередині «еліти» в бік холуйського наративу: «йти ні в якому разі не можна», «не йдіть дорогий Володимир Володимирович, на кого ж ви нас кидаєте», – резюмував експерт.

Коментарi

Коментарiв