Олександр Кочетков: Зграя бачить в Україні лише інструмент розгнузданого дерибану

591
Політолог Олександр Кочетков

ПІВТОРА анекдотичні МІЛЬЯРДИ.

Саме як в старому анекдоті.

Не гроші, а облігації. Не повернули, а конфіскували. Не у Януковича, а у Кашкина.

Янукович, на жаль, ні сном, ні духом, що у нього в домашньому бюджеті така агромадний діра утворилася. Як його найближчі спільники на кшталт Арбузова, Клименка та інших.

Конфісковані облігації ще належить реалізувати на фінансовому ринку. І невідомо, з яким дисконтом, оскільки викид такої кількості облігацій неминуче призведе до їх суттєвого здешевлення, це вам будь-яка Гонтарєва пояснить. Причому, облігації і так не надто ліквідні, інакше чому Кашкін за три роки не перевів їх в тверду валюту або якісь «блакитні фішки»? А може, безвісний Кашкін – героїчний патріот України і не хотів торпедувати наш ринок облігацій, тому і притримував їх?

Проте, в бюджеті і біля нього акумулюються значні кошти. Я вже писав про 8 мільярдів гривень переплати по тепловим і іншим тарифам, а також 22 з гаком мільярдів гривень доходів «Нафтогазу». За конфіскованим облігаціями можна виручити ще 20-30 мільярдів.

А загалом, близько двох з копійками мільярдів доларів.

Хтось чекає помітного підвищення життєвих стандартів? Або акуратного погашення боргових зобов’язань України?

Як на мене, це більше скидається на передвиборний фонд, який використовується для задобрювання електорату.

Добавки до мінімалки і пенсій, щось з дзвонами в пресі кинути армії, трохи знизити тарифи і отримаєте – влада в черговий раз сильна як ніколи! І можна йти на дострокові президентські вибори, про які на Заході в високих кулуарах говорять як про серйозний шанс оздоровити ситуацію в Україні.

Остаточного рішення поки немає (буде – повідомлю). Але в будь-якому випадку, треба міцно пам’ятати, що це буде боротьба не між Петром Порошенком і його підставними противниками на кшталт Олега Ляшка. І навіть не між ним і його реальними ворогами Юлією Тимошенко і Міхеілом Саакашвілі (якщо допустять і НЕ злякається).

Це буде боротьба між останнім шансом України на цивілізовану країну і численню зграєю, яка бачить в Україні лише інструмент цинічного розгнузданого дерибану. Тут і «регіонали», які оговталися від шоку, повернули свої позиції, і нові, які піднялися і вчепилися у владу на крові Майдану.

Зграя буде боротися без правил і до останнього. Тому що в разі нашої перемоги у них немає майбутнього. Крім тюремних термінів, конфіскації і громадського презирства.

Джерело: Олександр Кочетков

Коментарi

Коментарiв