На Заході забули про Україну – французький журналіст

403
Французький журналіст Себастьєн Ґобер

Французький журналіст Себастьєн Ґобер вважає, що на Заході втрачають інтерес до України, адже Європа втомилася від війни на Донбасі і не бачить значних досягнень в країні після Революції Гідності.

«Україна, на яку покладали багато надій, не змогла достатньо просунути себе й власні досягнення впродовж останніх трьох років. Тому доволі багато французів забули, що українці боролися за власні гідність, свободу, що є жертви війни. Просто тому, що не вдалося ефективно донести це».

Цю думку в інтерв’ю «Апострофу» висловив французький журналіст Себастьєн Ґобер.

В Європі втомилися від війни на Донбасі і не бачать значних досягнень в країні після Революції Гідності. Внаслідок цього на Заході втрачають інтерес до України.

Також Ґобер відзначив, що з часу найспекотніших днів у 2014-2015 роках, інтереси медіа до війни на Донбасі значно знизились.

«Ви знаєте природу війни: вона триває, їй немає кінця-краю, сторони обстрілюють один одного щодня, а із завершенням дня ніхто не програє й ніхто не перемагає. Навіть українці серед моїх друзів і знайомих втрачають інтерес до цієї війни, тому що знають, що виходу немає, немає кінця цій війні», – констатував журналіст.

Коментарi

Коментарiв