Бути чи не бути: воєнний стан та визнання «АТО» війною

612
Микола Катеринчук: невизнання війни– державний злочин

Народний депутат Микола Катеринчук переконаний, що невизнання війни на Донбасі – державний злочин, за який влада іще понесе покарання.

«Називати війну антитерористичною операцією, насправді, державний злочин і зрада, і я вважаю, що вище керівництво країни ще понесе за це відповідальність. Під час анексії території має вводитись військовий стан. А що у нас? Антитерористична операція», – заявив він в інтерв’ю для Politeka.

При цьому Катеринчук вважає, що така ситуація має місце тому, що, це зручно влади. «Можна торгувати з агресором, отримувати фінансову підтримку зовнішніх партнерів і так далі. Тобто, одна частина країни воює, а інша байдикує на дискотеках і в ресторанах».

Також депутат заявляє, що влада маніпулює ситуацією. «Якщо ми, наприклад, піднімаємо тарифи – це війна. Якщо потрібно чітко пояснити, які складові цих тарифних ставок, то у нас, антитерористична операція і непідконтрольна територія».

У свою чергу нардеп переконаний, що дострокові вибори в Україні залежать лише від Президента.

«Якщо сотні тисяч людей не вийдуть на Майдан і не будуть вимагати проведення дострокових президентських і парламентських виборів, то їх, звичайно ж, не буде. А знаєте, чому люди не виходять на вулицю? Тому що бояться, що їх розстріляють на тому ж Майдані, де вони колись відстоювали свої цінності».

Також він впевнено заявив, що, коли почнеться підготовка до планових виборів, буде введено військовий стан.

«Влада піде на таке рішення для того, щоб «зачистити» ЗМІ послабити опозицію, створити неконкурентні умови виборчої кампанії і утриматися при владі», – підсумував нардеп.

Коментарi

Коментарiв