Порошенко підписав закон, що дозволяє присвоювати звання Героя України іноземцям

419
Звання Героя України може бути присвоєно іноземцю посмертно

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення зміни до розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про державні нагороди України».

Про це повідомляє прес-служба Президента.

«Україна вдячна і завжди буде пам’ятати подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали найцінніше – своє життя. Віддали його не тільки за свободу нашої держави, а й за те, щоб зберегти демократію і свободу в усій Європі і в усьому світі», – зазначив Президент.

Порошенко підкреслив, що разом з українцями в цій боротьбі стояли і громадяни інших країн. Він також додав, що завдяки їх самопожертві ми живемо і маємо унікальний шанс змінити країну на краще.

«На свій великий подвиг Небесна Сотня йшла свідомо і без жодного страху, так само як і сьогодні українські Герої захищають нашу державу від російського агресора на Донбасі. Вони захищають право України бути справді незалежною, успішною європейською країною», – зазначив Петро Порошенко.

Цей Закон встановлює, що звання Герой України як виняток може бути присвоєно посмертно іноземцю, нагородженому орденом Героїв Небесної Сотні, за здійснення визначного геройського вчинку, пов’язаного з відстоюванням конституційних принципів демократії, прав і свобод людини під час Революції Гідності (листопад 2013– лютий 2014).

Коментарi

Коментарiв