Путіна переслідують невдачі – Піонтковський

514
Путіну не вдалося «надути» свій міжнародний рейтинг

Журналіст, політичний діяч Андрій Піонтковський переконаний, що Путіну не вдалося «надути» свій міжнародний рейтинг.

«Для Путіна знову все пройшло невдало. Маю на увазі його недавню зустріч з Ангелою Меркель і телефонна розмова з Дональдом Трампом».

Варто відзначити, що Путін і вся російська пропаганда вже півроку ніяк не доб’ються зустрічі з Трампом. Спочатку вони пояснювали, що ось-ось повинна відбутися зустріч двох великих лідерів, на якій вони поділять світ. Потім говорили, що в Словенії буде така зустріч.

«В останні дні Пєсков говорив, що Трамп під час своєї поїздки до Європи заїде в якусь європейську країну, щоб спеціально зустрітися там з великим Путіним. Але, врешті-решт, все, що вони вимолили в результаті телефонної розмови, яка офіційно відбувся з ініціативи Путіна, це зустріч на полях G-20», – пише Піонтковський для «Обозреватель».

Він нагадав, що таке поля G-20. «Остання зустріч Путіна з Обамою на такому саміті була десь в коридорі біля туалету».

Тобто явна спроба нав’язати картину нового поділу світу і нової Ялти двома великими лідерами знову провалюється. Це, що стосується телефонної розмови Трампа з Путіним.

А що стосується зустрічі Путіна з Меркель, то такої гострої та конфронтаційної прес-конференції, де вони просто з усіх питань суперечили один одному, Піонтковський давно не бачив.

«Меркель досить грунтовно пройшлася з питань російської внутрішньої політики, в тому числі і звернувши увагу Путіна на переслідування геїв в Чечні. Ясно, що цю поїздку Меркель зробила чисто зі своїх внутрішньополітичних передвиборчих міркувань, щоб у неї була відповідь на можливе запитання опозиції, мовляв, що ж ви не намагаєтеся налагодити відносини з Росією?»

Тепер же Канцлер може відповісти «так, я їздила, я намагалася налагодити відносини. Але він як і раніше залишається в іншій реальності».

Також журналіст звернув увагу на те, що у всіх російських кореспондентів після закінчення її зустрічі з Путіним. Були виключно різкі і ворожі коментарі до Меркель.

Коментарi

Коментарiв