Росія є найбільшою загрозою у світі – директор ФБР

436
Директор Федерального бюро розслідувань Джеймс Комі

Джеймс Комі, директор ФБР, під час слухань у Сенаті США заявив, що серед усіх країн на Землі найбільшу загрозу представляє Росія, повідомляє Голос Америки.

Глава ФБР констатував, що російський уряд як і раніше втручається в американську політику. Розслідування зв’язків між співробітниками адміністрації Дональда Трампа і Росією досі триває.

«Серед усіх країн на Землі найбільшу загрозу представляє Росія, з огляду на її наміри і можливості», – вважає він.

Також Комі зазначив, що сама думка про те, що ФБР могло вплинути на президентські вибори 2016 року, «м’яко кажучи, огидна». Таким чином, глава ФБР прокоментував звинувачення колишнього кандидата на пост Президента США Хілларі Клінтон в тому, що вона програла вибори завдяки діям його відомства.

Комі висловив упевненість в тому, що якби в жовтні 2016 року було прийнято рішення не заявляти про відновлення розслідування у справі про електронне листування Клінтон, то наслідки були би катастрофічними.

«Подібне рішення означало би приховування», – підкреслив Комі.

На думку оглядачів, відновлення розслідування ФБР проти Клінтон напередодні президентських виборів у США могло негативно вплинути на рейтинг кандидата від демократів, і в підсумку стати додатковим фактором перемоги Трампа.

Коментарi

Коментарiв