Аналітик: Проти Порошенко та Луценко готується масштабна інформаційна кампанія

1063
Готується масштабна інформаційна кампанія для зниження рівня довіри до українських високопосадовців

Кремль і проросійська опозиція псевдопатріотичних сил в українському парламенті відкрито працюють над розколюванням українців, що і позбавить Україну головної зброї в боротьбі за збереження своєї свободи і незалежності – єдності влади, нації, Збройних Сил.

Таку думку висловив політичний аналітик Павло Нусс, для «Обозреватель».

«Армія, влада України і народ демонстрували гідне відображення агресії російського ярма, і це було лише тоді, коли ми усвідомлювали перевагу національної консолідації», – підкреслив аналітик.

Він переконаний, що Прогрес України в Оборонному секторі та міжнародній політиці, на чому і зосереджений Петро Порошенко, дратує і деморалізує Кремль настільки, що вони витрачають колосальні ресурси на зниження рівня довіри до Президента України.

«РФ не може змиритися з тим, що з 2014 року Україна перестала бути об’єктом глобальних процесів, і стала учасником міжнародного права, суверенітет якої враховується усіма цивілізованими країнами світу. Всіма, крім агресивної, деградованої путінської Росії», – зазначив Нусс.

Він також запевнив, що проти Луценка, який є об’єктом регулярної атаки РФ, готується масштабна інформаційна кампанія, в зв’язку з Судом над Януковичем, який вже розпочався.

Коментарi

Коментарiв