Ми відвертали увагу від операції з конфіскації грошей Януковича, – нардеп БПП

312
Важливіше повернути награбоване, ніж засадити Януковича за ґрати

Через неможливість провести законопроект про спецконфіскацію через сесійну залу, Блок Петра Порошенка намагався відвернути увагу від реального шляху, який обрали для конфіскації коштів.

«Після того, як ми зрозуміли, що через сесійну залу протягнути законопроект про спецконфіскацію не вийде, запропонували знайти інший шлях. Його втілила Генпрокуратура, а ми продовжили інформаційне навантаження щодо ухвалення закону, аби відвернути увагу від реального шляху, який був обраний для конфіскації».

Про це заявив народний депутат фракції БПП Іван Винник в ефірі телеканалу ZIK, коментуючи конфіскацію на користь держави частини грошей Януковича.

Нардеп зауважив, що «Набагато важливіше максимально повернути награбоване цією істотою спільно з його оточенням», ніж засадити Януковича за ґрати.

Депутат наголосив, що з тієї причини у комітеті національної безпеки та оборони загострили тему спецконфіскації ще в жовтні 2015 року – зареєстрували перший законопроект щодо стягнення коштів на користь держбюджету як необґрунтовані активи, корупційно здобуті.

«Пам’ятаєте, який опір був з боку єврооптимістів, «Самопомочі»? Окремі фракції працювали як адвокати Януковича. І в «Батьківщині» окремі депутати мали окремі думки», – пригадав Винник.

Саме тому було прийнято рішення йти іншим шляхом, а про спецконфіскацію говорити у парламенті для відвернення уваги.

«Дійсно було зізнання Кашкіна, директора компанії, через яку кошти вимивалися з держбюджету і була застосована процедура спецконфіскації, яка передбачена у статті 96 Кримінального кодексу. Активи необґрунтовані та пов’язані зі злочином, у якому зізнався Кашкін, були стягнені до держбюджету», – резюмував нардеп.

Коментарi

Коментарiв