В ОРДЛО зупиняються захоплені бойовиками підприємства

353
Перший заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Захоплені окупантами українські підприємства в ОРДЛО зупиняються, про що повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука.

Як він підкреслив, Росії не потрібне антрацитове вугілля з Донбасу.

«Ті шахти, які видобувають антрацитову групу вугілля, – хрест. Це вугілля ані на тих територіях, ані в Федерації нікому не потрібне. Свого вистачає більш ніж. Єдиний шлях – закриватися. Шахта Засядька вже закрита, люди отримали повідомлення про відпустку на невизначений термін за власний рахунок», – наголосив в ефірі 5 каналу Тука.

«Металопідприємства, зокрема Алчевський і Єнакієвський комбінати, скоріше за все, як би це прикро не звучало, обладнання буде перевезено в Росію. Бо, зокрема, на Алчевському незадовго до цих подій було придбано надсучасне обладнання за величезні кошти і кредитні зобов’язання», – резюмував посадовець.

Нагадаємо, раніше бойовики ОРДЛО заявили, що підприємства під українською юрисдикцією, розташовані на тимчасово окупованій території Донбасу, переходять під «зовнішнє управління» терористів так званих ДНР і ЛНР.

Коментарi

Коментарiв