Офіційно: Скандальний нардеп Артеменко більше не громадянин України

312
Народний депутат Андрій Артеменко втратив українське громадянство

У Державній міграційній службі України офіційно підтвердили, що народний депутат Андрій Артеменко втратив українське громадянство.

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті відомства.

Як пояснюють у міграційній службі, указ Президента України Петра Порошенка про припинення громадянства Артеменка був виданий у зв’язку з тим, що нардеп має громадянство іншої країни.

«Матеріали стосовно народного депутата України Андрія Артеменка надані Генеральною прокуратурою України через Міністерство внутрішніх справ України, опрацьовані Державною міграційною службою України та направлені на розгляд Комісії з питань громадянства при Президентові України, у встановленому порядку розглянуті на засіданні Комісії 25 квітня 2017», – повідомили у Державній міграційній службі.

Крім того, у відомстві навели статистику, що за останні чотири роки відповідно до указів Президента громадянство України втратили 323 особи.

Нагадаємо, 29 квітня стало відомо, що президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення громадянства одіозного нардепа Андрія Артеменка, який відомий своїми заявами про «здачу Криму в оренду».

Сам депутат раніше зізнавався, що, крім українського, має ще й паспорт громадянина Канади.

Пізніше у «БПП» пояснили, що, згідно з законодавством, з втратою українського громадянства Артеменко автоматично втратив мандат народного депутата.

Коментарi

Коментарiв