Кримські зрадники України потрапили у серйозну халепу – Тимчук

1446
Народний депутат України, очільник "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук

Російські окупанти під час захоплення Криму постійно пропонували українським військовим перейти служити в Чорноморський флот РФ, відзначаючи, що зарплата російських моряків в кілька разів вище, ніж українських. Щоправда, зрадники не врахували низку моментів. Про це розповів народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

За словами фахівця, зрадники Батьківщини не врахували кілька важливих моментів.

«Перебуваючи у тому ж званні і на аналогічній посаді, в ВМФ РФ військовий отримував зарплату у 3-4 рази більше, ніж український офіцер. Зрозуміло, що це далеко не кращим чином впливало на наших військовослужбовців», – підкреслив у статті для Апострофа Тимчук.

У той же час, зауважив він, ніхто зі зрадників не врахував те, що після окупації Криму база Чорноморського флоту РФ втратила статус закордонної а тому з зарплат військових зникли надбавки і відрядні.

«Тепер ці військові отримують стільки ж, скільки на території РФ. З урахуванням кримських цін, грошова винагорода виявилося набагато нижчою, ніж наші доблесні зрадники розраховували», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв