«Як у Януковича не вийде»: Путіну прогнозують незавидне майбутнє

356
В РФ переконані, що на Путіна чекає незавидна доля

Президент Російської Федерації Владімір Путін не зможе втекти з країни, якщо у нього почнуться проблеми, як це зробив у лютому 2014 року тодішній український лідер Віктор Янукович, оскільки у нього немає союзників. Такий прогноз озвучив російський письменник Віктор Шендеровіч.

«Різниця між Януковичем і Путіним досить істотна. Старшого брата немає. Він сам старший брат – Путін, я маю на увазі. Є що? – є величезна армія, здатна завдати величезної шкоди. Є ядерна зброя як фактор шантажу. Ось ці інструменти є… Енергоресурси для підкупу… Територія – це скоріше перешкода. А ось ядерна зброя, армія і ресурси – так, скільки це буде триматися», – підкреслив письменник.

При цьому, додав він, нині ці ресурси у господаря Кремля зменшуються.

«Але зверніть увагу, як зменшуються ці ресурси. Все. Включаючи, до речі, військові… Тому що скільки … місяць тому цей наш, блатноватого виду, представник в ООН вимагав, щоб йому дивилися в очі? Так ось мрії збуваються: нам подивилися в очі, Америка вже сформулювала, що Росія є – противником. Тільки що сформульовано в документах. Внутрішніх. Ми – противники… Не про США говоримо! Ми говоримо про нас, про наші взаємини зі світом. Ми самі себе витіснили на узбіччя, у блатняк», – наголосив в ефірі Эхо Москвы Шендеровіч.

За його словами, з Кремлем ведуть переговори, оскільки влада РФ «при наявності ядерної зброї симулює неосудність».

«Із тими, у кого є ядерна зброя, і хто при наявності ядерної зброї симулює неосудність, – з ними, звичайно, розмовляють. Нанести шкоду ми можемо дуже велику. І всі це розуміють. Тому з нами, звичайно, будуть розмовляти. 2012 року, нагадаю, ніхто не розмовляв. У 2014-у на саміті ніхто не розмовляв. Так він поодинці снідав, в обнімку з коалою фотографувався. Та й поїхав. Ніхто з ним… «Полковнику ніхто не пише», – зауважив автор.

«Він влаштував Сирію, – звичайно, з ним змушені рахуватися. Проте «пісок погана заміна вівсу». І це не називається місце в еліті світу. Це називається – ти став проблемою. Ти заявив себе як проблема. Цю проблему світ переважаючими силами буде вирішувати по можливості», – стверджує письменник.

Крім того, він підкреслив, що Захід в особі Путіна має справу з «проблемою», яку фактично нереально вирішити.

«Так, це велика проблема. Я ризикну отримати знову, але – з Гітлером довше не могли вирішити, зі Сталіним довго не могли вирішити. Ця проблема вирішується зараз. Це набагато менша проблема для світу, ніж Сталін чи Гітлер. Повір, набагато менша. І проблема зафіксована. Путін зробив все для того, щоб за кілька років ми вийшли зі світової системи. З рівноваги світової. Зі світової еліти. Ми стали не партнером, а проблемою. Світ навів очі на різкість, буде цю проблему вирішувати», – підсумував Шендеровіч.

Коментарi

Коментарiв