Через Росію може загинути цілий світ – журналіст

586
Український журналіст, публіцист, політичний оглядач Віталій Портніков

Якщо вчасно не допомогти Росії зі зміною режиму, вона може стати причиною загибелі нашого світу. Про це заявив відомий український журналіст, публіцист і політичний оглядач Віталій Портніков.

Експерт нагадав, що очільник ФБР Джеймс Комі назвав Росію «найбільшою загрозою з усіх на Землі, виходячи з її намірів і можливостей».

«Це є насправді історичною заявою, яку можна порівняти зі знаменитою Фултонською промовою Уїнстона Черчилля – промовою, з якої почалася «холодна війна» Заходу із комуністичним звіром. Висловлення Комі означає, що цивілізований світ починає прозрівати», – підкреслив у статті для Еспресо Портніков.

За його словами, було би великою помилкою всерйоз вважати найголовнішою небезпекою «Ісламську державу».

«Такі послання з Середньовіччя з’являються в історії людства постійно – але їхню поразку закладено в консерватизмі та технологічній відсталості. «Ісламська держава» може принести чимало бід насамперед самим мусульманам, але її загибель – неминуча», – зауважив оглядач.

Крім того, наголосив він, смішно вважати найбільшою небезпекою режим Північної Кореї. Так, цією країною керують небезпечні безумці, але тільки тому, що Пхеньян всі ці роки підтримували з Пекіна. Якби не прагнення Китаю лоскотати нерви США та Японії за допомогою КНДР, ніякої північнокорейської загрози просто не було б.

«А ось Росія – це дійсно моторошно. Імперські амбіції, презирство до цінностей цивілізованого світу, низька ціна людського життя, відносно сучасні технології, величезний ядерний потенціал, некомпетентність і консерватизм влади, невігластво і відсталість більшості росіян. Така країна дійсно може стати причиною загибелі нашого світу – якщо вчасно не допомогти їй зі зміною режиму та переформатуванням. І це те, чим повинні займатися ми всі. Гріш ціна будь-яким реформам – від американських до українських – якщо в ході їхнього здійснення ми всі загинемо через дії Кремля», – заявив фахівець.

Коментарi

Коментарiв