Російським пропагандистам заборонили входити у Білий дім

329
Російський державний інформаційний сайт Sputnik не отримав постійну прес-акредитацію у Конгресі США

Російський державний інформаційний сайт Sputnik не отримав постійну прес-акредитацію у Конгресі Сполучених Штатів.

Очільник прес-галереї Сенату Джастін Вілсон пояснив, що вони змушені були вдатися до такого кроку, оскільки в них акредитація не дається тим ресурсам, спонсором яких виступає держава. Про це пише Politico.

Згідно з правилами прес-служби, акредитовані ЗМІ не можуть «діяти як агенти, або бути найнятими центральним, місцевим або закордонним урядом або їх представниками».

Відтак, за його словами жодна служба новин, що спонсорується якою-небудь державою, не входить до складу прес-галереї.

Крім того, він зазначив, що Sputnik може оскаржити це рішення.

Слід також підкреслити, що Комітет при прес-службі, куди входять різні журналісти, що час від часу змінюють один одного, визначає, кому дістанеться пропуск, який дає доступ до різних будівель Капітолійського пагорба. Подібний пропуск часто дається перед постійною акредитацією при Білому домі та Верховному суді.

До слова, спеціальний кореспондент агентства Sputnik у Вашингтоні Ендрю Фейнберг на своїй сторінці в Facebook написав, що планує звернутися до адвоката, який спеціалізується на питаннях свободи слова.

Пропагандист також заявив, що таке рішення є «найбільш абсурдною річчю, з якою він коли-небудь стикався за десятиліття роботи журналістом у Вашингтоні».

Коментарi

Коментарiв