Human Rights Watch закликали звільнити українського науковця

413
Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch закликала бойовиків негайно звільнити українського науковця Ігоря Козловського

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch закликає донецьких бойовиків негайно звільнити українського науковця Ігоря Козловського.

Про це ідеться в заяві HRW, передає Радіо Свобода.

«Звернення з Козловським – від затримання і до суду – було величезною образою верховенства закону, його вирок повинен бути негайно скасований», – заявила представник організації Таня Купер.

Вона також підкреслила, що Козловського утримували за ґратами виключно за його політичні погляди. У HRW нагадали, що з січня 2016 року, коли науковця затримали в Донецьку, до нього ще жодного разу не пустили членів його сім’ї.

«За відсутності функціональної системи кримінального правосуддя в регіоні, у Козловського було мало шансів на справедливий суд», – наголосила Купер.

«Уся його справа є пародією, мета якої – позбавити його права ефективно захищатися і покарати за мирну опозицію до дій сепаратистів», – стверджує правозахисники.

Нагадаємо, 3 травня бойовики в окупованому Донецьку засудили незаконно утримуваного українського історика і релігієзнавця Ігоря Козловського до 2 років і 8 місяців позбавлення волі.

Коментарi

Коментарiв