У Кабміні поскаржилися на «непрості дискусії» через пенсійну реформу

350
Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко

Будь-який закон про пенсійну реформу, як би добре він не був прописаний, буде проходити через Верховну Раду України з великими труднощами. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

«Якщо ми продемонструємо, що основний зміст пенсійної реформи – це не у когось забрати, обмежити або обрізати, а все ж поліпшити життя пенсіонерам, то ми можемо під це голосування сформувати дуже широку коаліцію в Раді, не обмежуючись голосами «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту», – підкреслив Розенко.

«Якщо ми цього не покажемо, якщо законопроект Міністерства соціальної політики буде підготовлений неякісно, то ми його і через «БПП» і «Народний фронт» не проведемо. Я знаю ситуацію у фракції «БПП». Там не можна наказати нардепу голосувати за будь-який закон, системи примусу у фракції немає, не ті часи», – зазначив віце-прем’єр в інтерв’ю Обозревателю.

«Єдине, що можу сказати, будь-який закон про пенсійну реформу, як би добре він не був прописаний, буде проходити через Раду з великими труднощами», – наголосив урядовець.

Крім того, він розповів, що нині в Кабміні йдуть непрості дискусії про проект пенсійної реформи.

Коментарi

Коментарiв