Жадан: Крим не втрачений, і за нього треба боротися

669
Сергій Жадан закликав серйозно боротися за Крим

Відомий український поет Сергій Жадан вважає, що анексований Росією Крим не є безнадійно втраченим.

Про це він пише у статті для ТСН.

«Коли я говорю про Крим, у мене немає ностальгії за безнадійно втраченим. Є почуття злості, яке виникає щоразу, коли стикаєшся з несправедливістю. Є природне бажання підтримати тих, кого ця несправедливість торкнулася безпосередньо й особливо ґвалтовно», – підкреслив письменник.

«Тих, хто змушений залишити власні домівки. Тих, кого було кинуто за грати. Тих, хто вимушений уживатися з новою несправедливою реальністю. Бажання підтримати не постає з почуття безнадії. Скоріше навпаки – воно керується твердою впевненістю в тому, що справедливість буде поновлено», – наголосив Жадан.

На його переконання,, Україні доведеться добиватися справедливості, а не згадувати про український півострів, як про щось минуле.

«Крим не втрачений. Крим – відібраний. А все відібране так чи інакше треба повертати. Тому справа зовсім не в ностальгії. Справа в почутті справедливості. Усе повернеться, все стане на свої місця», – стверджує автор.

«Вигнанці будуть знову обживати будинки, які вони змушені були залишати, злочинці повинні будуть відповідати за скоєні злочини, а всім нам доведеться змиритися з тим, що світ ніколи не буде таким, як раніше. Він буде іншим. Сподіваюсь – відповідальнішим і справедливішим», – підсумував письменник.

Коментарi

Коментарiв