Два плани Путіна зазнали нищівного фіаско в Україні – Піонтковскій

609
Російський політолог і публіцист Андрєй Піонтковскій

Плани Кремля щодо України, зокрема і так званий проект «Новоросія», зазнали нищівного фіаско. Про це розповів російський політолог, публіцист Андрєй Піонтковскій.

Експерт стверджує, що першим був план Росії створити «Новоросію» з восьми українських областей, а другий план – ілюзія територіальної цілісності України з «Новоросією» та російськими військами у ній.

«Усе це хотіли інтегрувати в Україну, і тим самим розмити українську державу. Він дуже на це сподівався. Тим більше, що у свій час Олланд і Меркель по дурості, через деяке непорозуміння, підштовхували Україну в цьому напрямку, рекомендували змінити законодавство тощо», – підкреслив у статті для Апострофа політолог.

«Однак цей план провалився. А у Путіна вже виробилася стратегія третього плану – збільшувати суб’єктність окупованої території як самостійної», – висловив думку Піонтковскій.

Також він зауважив, що уже під час останньої розмови з Анґелою Меркель Путін зрозумів, що плани заштовхнути окуповані райони Донецької і Луганської областей в Україні як ракову пухлину, провалилася.

«Він це розуміє. У нього була така фраза, на яку багато хто звернув увагу: що, мабуть, при цьому уряді в Україні ніякого прогресу в Мінських домовленстях не буде. По-суті, це продовження одного і того ж процесу: стався провал другого плану», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв