Путін вирішив молитися на Трампа, і домолився – журналіст

938
Український журналіст, публіцист, політичний оглядач Віталій Портніков

«Великої угоди» між Росією і США не буде. Для домовленостей між ними недостатньо симпатій і емоцій, потрібні також спільні інтереси і цінності Владіміра Путіна спільно з РФ, яких нема. Таку думку виклав український журналіст, публіцист і політичний оглядач Віталій Портніков.

За словами журналіста, це продемонстрували сто днів президентства у США Дональда Трампа. А симпатії, які Трамп висловлював під час президентської кампанії у США стосовно Путіна – свідчили про його політичну недосвідченість.

Як запевнив Портніков, на президентських виборах у США главі Кремля треба було «молитися» на конкурента Трампа Гілларі Клінтон, оскільки вона є частиною команди президента США Барака Обами, яка дозволила Путіну «стати тим, ким він став».

«А він вирішив молитися на Трампа. І домолився. Співробітники Трампа спілкувалися з російськими чиновниками – і ми тільки згодом дізнаємося про справжні масштаби цих контактів. Але чому це повинно було стати міцним фундаментом для будівництва нових американсько-російських відносин?», – підкреслив експерт у статті для 7 днів.

Він додав, що про те, що очікування Путіна щодо Трампа не були виправдані – довів обстріл США по авіабазі військ Башара Асада у Сирії. Дональд Трамп показав, що може діяти рішуче, впевнено і жорстко.

«У Москві своєї лютості не могли приховати ні сам Путін, ні його дипломатичний Санчо Панса, незграбно хамовитий Сєргєй Лавров. А кавалер російського ордена Дружби Рекс Тіллерсон, від якого очікували нормалізації відносин Росії і США і підготовки горезвісної «великої угоди», виявився державним секретарем, який найбільш жорстко розмовляв з кремлівськими хуліганами з часів Рональда Рейгана (президент США з 1981-1989 рр., – ред), – наголосив фахівець.

На його переконання, «великої угоди» між Росією і США не буде, як і не буде навіть заморожування контактів на рівні адміністрації Барака Обами. Натомість буде конфронтація, для якої є всі підстави.

Коментарi

Коментарiв