Ми йдемо у світ хаосу – журналіст про перемогу Макрона

485
Журналіст розповів, чого слід чекати від перемоги Макрона у Франції

Результати виборів у Франції насторожують, адже вони показали, що із «світу усвідомлених політичних рішень Європа котиться у світ хаосу».  Про це пише відомий український журналіст, публіцист і політичний оглядач Віталій Портніков у статті для espreso.tv.

За словами Портнікова, перемога Макрона – це успіх, однак це «успіх випадковості».

«Можна сказати, що справа вирішила молодість Макрона, його чарівність. Але зовсім недавно те ж саме відбулося на президентських виборах в Австрії, де представники традиційних партій теж не дійшли до другого туру, а в самому другому турі висуванець «останньої» традиційної партії – ультраправої Партії свободи Норберт Хофер програв само висуванцю Олександру Ван дер Беллену», – підкреслив журналіст.

Він також додав, що Макрона і Ван дер Беллена об’єднує не вік, останньому 73 роки. Справа у тенденції – смерті традиційної політики.

«І в цьому обидва переможці схожі на нового президента Сполучених Штатів Дональда Трампа… Зі світу усвідомлених політичних рішень ми подорожуємо у світ хаосу. У світ випадковостей, мережевих спільнот, красивих перемог несподіваних кандидатів…Із Емманюелем Макроном і його поглядами на світ нам поки що просто пощастило. Але потрібно розуміти, що таланити так буде не завжди», – зауважив фахівець.

Нагадаємо, 7 травня у Франції відбувся другий тур президентських виборів. За першими офіційними результатами, впевнену перемогу здобув Макрон, який набрав 61,7% голосів, а за «подругу Путіна» Марін Ле Пен проголосувало 38,3%.

Коментарi

Коментарiв